Contact

Voorzitter: Dhr. A. Visscher, De Wrongel 13,  tel. 277213  voorzitter@pwgdeweide.nl 
Vice-voorzitter: Dhr. G. Jansen, v. Swietenhof 49, tel. 274071
Scriba: Mw. A.J.M. Nijmeijer – Joling, Winde 5, 7908 WS Hoogeveen tel. 279709 E-mail: scriba@pwgdeweide.nl
Tevens postadres van Protestantse Wijkgemeente De Weide

Predikanten:
Mw. T. Hoekstra – Boot, van Leeuwenhoekstraat 108, tel. 341517 ( t.hoekstra-boot@pwgdeweide.nl )
Ds. J.W.C. Batenburg, Salkhof 12, tel. 0634037145,  jwc.batenburg@pwgdeweide.nl
Ds. W. Loosman, Het Hoge Holt 29, tel. 262612 w.Loosman@pwgdeweide.nl

Pastoraat: pastoraat@pwgdeweide.nl
Diaconaat: diaconaat@pwgdeweide.nl
Jeugd: jeugdwerk@pwgdeweide.nl
Kerkdiensten: vieringen@pwgdeweide.nl

Website: webmasters@pwgdeweide.nl
Agenda : agenda@pwgdeweide.nl (alleen kerkelijke activiteiten in de Vredehorst).

Reageren is niet mogelijk