Contact

Voorzitter: Dhr. A. Visscher, De Wrongel 13,  tel. 277213  voorzitter@pwgdeweide.nl 
Vice-voorzitter: Dhr. G. Jansen, v. Swietenhof 49, tel. 274071
Scriba: Mw. L.G. van Mulligen, het Zeyvat 3, 7908 NT Hoogeveen, tel. 273010, e-mail: scriba@pwgdeweide.nl
Tevens postadres van Protestantse Wijkgemeente De Weide

Predikanten:
Ds. J.W.C. Batenburg, Salkhof 12, tel. 0634037145,  jwc.batenburg@pwgdeweide.nl
Ds. W. Loosman, Het Hoge Holt 29, tel. 262612 w.loosman@pwgdeweide.nl
Kerkelijk werker Jeugd: Niels Snel, Omslag 43, 7942 NG Meppel, tel 06 127 772 79, niels.snel.ghk@pknhoogeveen.nl
Vervanging ds. J.W.C. Batenburg tot begin mei 2019: mw. J. van der Wilden, tel. 235206, jelly@vanderwilden.nl

Pastoraat: pastoraat@pwgdeweide.nl
Diaconaat: diaconaat@pwgdeweide.nl
Jeugd: jeugdwerk@pwgdeweide.nl
Kerkdiensten: vieringen@pwgdeweide.nl

Website: webmasters@pwgdeweide.nl
Agenda : agenda@pwgdeweide.nl (alleen kerkelijke activiteiten in de Vredehorst).

Reageren is niet mogelijk